Οδυσσέας Λυόμενος - Η Αναζήτηση της Ομηρικής Ιθάκης

Επικοινωνία

ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήσατε μαζί μας:
odysseus.unbound.info@gmail.com

Ενημερωτικό Δελτίο

Εγγραφείτε στη λίστα μας για να λαβαίνετε ηλεκτρονικά το ενημερωτικό μας δελτίο

* Απαιτούμενα πεδία

Ηνωμένο Βασίλειο

Πληροφορίες για τους συγγραφείς

Anne Rouse, Metapraxis Ltd
anne.rouse@metapraxis.com ή +44 (0)20 8541 2743

Χρηματοδότηση προγράμματος

Lawrence Cartier, Cartier & Co., London
lcartier@hclaw.co.uk ή +44 (0)20 7405 7771

Κριτικές του βιβλίου

Dr Michael Sharp, Cambridge University Press, Cambridge
msharp@cambridge.org ή +44 (0)1223 325733

Υπερπόντια δικαιώματα

Cordelia Hamilton, Cambridge University Press, Cambridge
kscarff@cambridge.org ή +44 (0)1223 325549

Ελλάδα - Αθήνα

Δημοσίευση βιβλίου (ελληνική έκδοση)

Rony Ganiari, Ekdoseis Polytropon, Athens 10681
rony@ekdoseispolytropon.gr ή +30 21036 16343

Διανομή βιβλίων (αγγλική έκδοση)

Craig Walker, Cambridge University Press, Athens
cupath@hol.gr ή +30 21065 49708

Ελλάδα - Κεφαλληνία

Πληροφορίες για το πρόγραμμα

Nellie Constandaki-Hioni, Argostoli
nelliehioni@gmail.com ή +30 26710 25430 ή +30 69785 26974

ΗΠΑ

Πληροφορίες για τον Τύπο και το βιβλίο

Melissanne Scheld, Cambridge University Press, New York.
mscheld@cambridge.org ή +1 212 337 5988

Αυστραλία/Νέα Ζηλανδία

Πληροφορίες για τον Τύπο και το βιβλίο

Adam Ford, Cambridge University Press, Port Melbourne
aford@cambridge.edu.au ή +61 (0) 3 8671 1411